Współpraca


Dzwoń za darmo

To promocja, z której mogą skorzystać zarówno firmy jak i klienci indywidualni. Za polecanie naszych usług, oferujemy darmowe połączenia. Warunkiem skorzystania z promocji jest by osoba którą zaprosimy wpisała podczas rejestracji nazwę danego profilu w polu „Polecający”. Szczegóły promocji są dostępne na tej stronie.

Dealer

Jest formą współpracy skierowaną do firm. Polega ona na polecaniu usługi HaloNet w zamian za określone wynagrodzenie. Chętnych do zostania Dealerem prosimy o kontakt pod adresem e-mail: marketing@tartel.pl, w tytule wiadomości prosimy wpisać "Dealer", w treści z kolei prosimy w paru zdaniach napisać o swojej firmie.

Partner

Partner jest rozwiązaniem polecanym wyłącznie dla Firm, w głównej mierze skierowanym do dostawców Internetu. Partner odsprzedaje usługę HaloNet z ustalonym rabatem. Partnerzy mogą uzyskać większe korzyści niż dealerzy, warunkiem jest tu jednak posiadanie dużej bazy klientów. Firmy, które chcą zostać partnerami HaloNet, prosimy o kontakt na adres e-mail: marketing@tartel.pl. Prosimy zatytułować wiadomość "Partner", w treści prosimy pokrótce opisać swoją działalność oraz podać liczbę aktualnych klientów.


VoIP | telekonferencje | fax internetowy | HaloNet opinie | centralka telefoniczna